Pozvánka na ples nemocnice

Vážení,
dovolujeme si Vás pozvat na Reprezentační ples Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, který se v letošním roce uskuteční 12. LEDNA 2018 od 20 hod. v KD Crystal v České Lípě.

Tuto pro nás významnou společenskou událost jsme se v letošním roce rozhodli nést v charitativním duchu, část výtěžku bychom rádi použili na zkvalitnění zdravotní péče našich pacientů. O program se postará výborné třicetičlenné těleso Big´O´Band, hostem večera se pak stanou hvězdy divadla Kalich s výběrem písní z muzikálu, které zpíval Elvis Presley. Večerem provede moderátor Jarek Hylebrant.

Kromě bohatého kulturního programu nebude chybět ani tradiční občerstvení a losování vstupenek o hodnotné ceny.

Prodej vstupenek bude zahájen ve čtvrtek 16. listopadu u paní Kateřiny Amrichové (marketing a strategie). Telefonický kontakt 487 954 572.

Těšíme se na vás.

Ples (Plakát Ples NsP ČL.jpg)