Další akreditace na vzdělávání

Českolipská nemocnice nabízí svým zaměstnancům další možnost specializačního vzdělávání v místě.

„Podařilo se nám pro nemocnici získat novou akreditaci na vzdělávání všeobecných sester. Konkrétně se jedná o specializační vzdělávání v oboru „Všeobecná sestra – intenzivní péče,“ říká personální ředitelka českolipské nemocnice Mgr. Pavlína Simmerová. Zdravotníci tak mohou vykonávat potřebnou praxi přímo na akreditovaném pracovišti v českolipské nemocnici a nemusejí za svým vzděláváním nikam dojíždět. „Samozřejmě bylo našim cílem nejen zajistit zdravotníkům větší komfort, ale také zvýšit kredit instituci a ušetření nákladů,“ doplnila Mgr. Pavlína Simmerová. Akreditace je platná až do konce roku 2022 a přibyla k dalším 15 akreditovaným lékařským i nelékařským pracovištím v nemocnici.