Zvýšení mezd

Management Nemocnice s poliklinikou v České Lípě přistoupí k 10% zvýšení mezd zaměstnanců, a to s platností od 1. července 2018.

Zvýšení se týká tarifních mezd zdravotnických nelékařů a dělnických pracovníků. Tento krok učinilo vedení nemocnice i přesto, že úhradová vyhláška pro nemocnici nevytváří dostatečný prostor pro navýšení tarifních mezd.

„Protože si myslíme, že odvádíte velmi dobrou práci ve své kvalifikaci i praxi, chceme tímto krokem ocenit vaši náročnou práci, ale také určitým způsobem stabilizovat personál celé nemocnice,“ řekl na dnešním setkání generální ředitel českolipské nemocnice Ing. Pavel Marek s tím, že kvalitní a spokojený personál je tou největší přednostní každé nemocnice.

Nemocnice od letošního roku nabízí také nové zaměstnanecké benefity. K původním, jako například týdnu dovolené navíc, výhodnému závodnímu stravování, výrazné podpoře  vzdělávání a prohlubování kvalifikace, v letošním roce nemocnice navíc nabízí příspěvek na penzijní připojištění, 10% sleva v lékárně a Centru zdraví nebo karty na volnočasové aktivity zaměstnanců.