Centrum zdraví zavádí věrnostní kartu

Naše nemocnice se po úspěšném provozu prodejny Centrum zdraví rozhodla rozšířit jeho služby prostřednictvím věrnostního programu. Od září začne platit pro zákazníky nová karta slev a výhod.

Slevová karta - přední strana (karta1.jpg)

Centrum zdraví zavádí věrnostní kartu

V České Lípě 25.8.2015

Naše nemocnice se po úspěšném provozu prodejny Centra zdraví rozhodla rozšířit jeho služby prostřednictvím věrnostního programu. Od září začne platit pro zákazníky nová karta slev a výhod.

Kartu je velmi jednoduché získat, stačí si jí vyzvednout na prodejně zdravotnických potřeb "Centrum zdraví" nebo v Nemociční lékárně. Registrační formulář vypníte  přímo v prodejně zdravotnických potřeb nebo v nemocniční lékárně či na webových stránkách nemocnice. A můžete začít čerpat slevy a bonusy programu. Okamžité slevy na volně prodejné léky a přípravky v lékárně a na celý sortiment prodejny zdravotnických potřeb mohou dosáhnout až pěti procent. Základní sleva je při nákupu nad tisíc korun jedno procento, při nákupu nad dva tisíce korun dvě procenta. Držitelé karet si budou moci například bezplatně nechat změřit krevní tlak, účastnit se preventivních a poradenských akcí Centra zdraví. Pro lepší informovanost nemocnice připravuje samostatné webové stránky.

“Rádi bychom našim zákazníkům a pacientům nemocnice nabídli co nejširší sortiment zboží, které prospěje jejich zdraví, ať již jde o produkty zdravé výživy, kompenzační pomůcky, přírodní kosmetiku či péči o zuby. Do věrnostního programu bychom chtěli zapojit i co nejvíce obchodníků, kteří by jeho prostřednictvím zákazníkům nabízeli další výhody“, říká ředitel nemocnice Jaroslav Kratochvíl. Zákazníci, kteří se do věrnostního programu zapojí, budou automaticky získávat veškeré informace o slevových akcích, novinkách a nabídkách prodejny a lékárny. Budou včas informováni o mimořádných akcích a o nabídce aktuálních benefitů.

DALŠÍ ÍNFORMACE

Slevová karta pro zákazníky a pacienty >>
Všeobecné podmínky pro držitele Slevové karty >>
Přihlášení a registrace >>

Seznam smluvních partnerů projektu bude pravidelně aktualizován.

Slevová karta - přední strana (karta1.jpg) Slevová karta - zadní strana (karta2.jpg)