Přijďte si nechat poradit od odborníka na zdravý životní styl Ing. Petra Havlíčka!

Dne 20.10. 2015

Centrum zdraví si navíc při této příležitosti připravilo plošnou 5% slevu na veškerou zdravou výživu pro všechny návštěvníky.

Nejprve jsme pro vás připravili autogramiádu Ing. Petra Havlíčka v našem "Centrum zdraví" (Purkyňova 1849; Česká Lípa - bývalá vrátnice u nemocnice), kde si můžete nechat podepsat knihu "Superjídelníček", jíž je spoluautorem. Knihy budouk dispozici v počtu 50 ks zdarma přímo na prodejně. Autogramiáda začíná ve 13.00 hod a potrvá do 14.30 hod!
Poté si můžete přijít poslechnout cenné rady v oblasti zdravé výživy do zasedacího sálu v NsP (budova B - budova polikliniky/ 6. patro). Toto setkání Ing. Petra Havlíčka s občany Českolipska se uskuteční od 15.00 hod - 16.00 hod!
Těšíme se na Vaši návštěvu!