Oddělení nemocnice

Rychlé odkazy

Hledat

Adresa

Nemocnice s poliklinikou
Česká Lípa, a. s.

Purkyňova 1849
Česká Lípa
PSČ 470 77

IČ: 27283518
DIČ: CZ 27283518
zapsaná u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl B, vložka 1648

Tel: 487 954 111
Fax: 487 954 119 (podatelna)
bankovní spojení: GE Money Bank, a. s., pobočka Česká Lípa číslo účtu: 183452738/0600

Tato společnost je držitelem certifikátu ECO ekologická firma

Poděkování

Dort jako poděkování porodnici

12.05.2014 Hezký a dobrý dort, jako poděkování, přinesla porodníkům paní Monika Dudková.

Byli jste bezvadní!

10.10.2012 Poděkování gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení.

Chtěla bych poděkovat MUDr. Lewetemu a porodní asistentce Pavelkové za krásný porod a hlavně přístup, který byl u mého porodu profesionální a hlavně pohodový

Obdivuji lékaře i další personál, jak vše zvládají s nadhledem a klidem. Děkuji touto cestou i celému novorozeneckému oddělení, kteří se o mě a malého starali po celý pobyt. Pokud budeme ještě někdy čekat mimíska těšíme se na další setkání s vašimi lékaři a doprovodným personálem. Jsou to opravdu lidé na svém místě. Děkuji!

S pozdravem rodina Vodhánělova a hlavně synáček Vojtíšek.

Chci moc poděkovat a pochválit personál na gynekologii, porodní asistentky, i poporodní péči a dětské sestřičky, co se o miminka a maminky po porodu na oddělení starají

Velké díky patří doktorce Tomkové, která mě rodila, a panu primáři, který u porodu byl také. Všichni byli moc vstřícní a obětaví! Ještě jednou všem velké díky.

Lenka Rulcová

Rádi bychom vyjádřili naše „DĚKUJI“ personálu porodního sálu v Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa,

jmenovitě MUDr. Davidovi Hradcovi a porodním asistentkám Jiřině Nechvílové a Kateřině Pavelkové, s jejichž profesionální pomocí a zároveň lidským přístupem jsem přivedla na svět dceru Leontýnku. Další poděkování patří veškerému personálu oddělení šestinedělí a novorozenecké JIP, kde jsem si s dcerkou nechtěně prodloužily nemocniční pobyt o několik dní. Kompenzací nám byla skvělá péče po celou dobu hospitalizace, která se ukázala na špičkové úrovni a efektivní léčba lékařského týmu, která nám umožnila brzký návrat do domácího prostředí. Na pobyt v českolipské nemocnici vzpomínáme jenom v dobrém.

Helena a Richard Ranglovi s dcerou Leontýnkou, Dubá-Horky

Jmenuji se Romana Zvolánková a porodila jsem u vás ten nejkrásnější uzlíček jménem Jakub.

Pro mě jako vystrašenou prvorodičku bylo pochopení, trpělivost, ochota a optimismus celého týmu na oddělení velice příjemným překvapením, pokládám za minimum, jak mohu tuto péči těmto lidem oplatit, je má obrovská pochvala a poděkování. Ráda bych zmínila minimálně paní doktoruk Tichou, porodní asistentku Nedomovou a celý tým kolem staniční sestry Lenky Horové. S obrovským respektem a poděkováním Romana Zvolánková a Kubíček Kosatka.

Vážený pane řediteli, tímto bych chtěla poděkovat personálu nemocnice za nezapomenutelné chvíle prožité při porodu a pobytu na novorozeneckém oddělení.

Již dvakrát jsem měla tu možnost zde rodit a jsem moc šťastná, že na tyto chvíle budu celý život vzpomínat v dobrém. Velké díky patří dr. Tiché, která mi pomohla při porodu dcery Elišky. Moc ji děkuji za skvělý přístup, péči, trpělivost a ochotu. Zároveň ale také díky porodním asistentkám (p.Jahnové a p. Ptákové), sestřičkám na novorozeneckém oddělení, dětskému lékaři a laktační poradkyni Haně Málkové. Všichni se během mého pobytu chovali velice lidsky a profesionálně ke mně i k mé malé. Myslím, že jejich povolání je velice náročné a obdivuji je, žejim úsměv ze tváře nikdy nezmizel. Děkuji Vám všem! Pavla Šmídová ze Stružnice

Vážené vedení českolipské nemocnice,

ve světle posledních, mediálně zkreslených událostí na porodnickém úseku Vaší nemocnice, jsem se rozhodl napsat svoji zkušenost. V únoru 2010 moje žena porodila ve Vaší porodnici synka Matěje. Byl jsem u té vzácné, neopakovatelné události přítomen a oproti mé „naříkající“ manželce, která velmi statečně snášela -pro mě nepředstavitelné- porodní bolesti a věci s nimi související, jsem byl při plném vědomí a sledoval každý pohyb a akce i reakce zdravotnického personálu. Kolektiv velmi zkušených sester kolem porodníka MUDr. Leweteho, pracoval, technicky vyjádřeno, jak kvalitně promazaný a nastavený motor. Pro laika jako jsem já to byl fascinující koncert odborníku. Na slovo vzatých. Malý měl kolem krku dvakrát omotanou pupečníkovou šňůru, ale i to porodníci zvládli bravurně, mistrně. Na nadstandardním pokoji se k manželce, synovi i k pyšnému otci všichni chovali jak v Nemocnici Chicago Hope. Byl jsem užaslý, ale hlavně velmi mile překvapen kvalitní péčí i chováním personálu. Slyšel jsem předtím mnoho zkazek o českolipské nemocnici, ale v podstatě nikdy nás „Českolipáky“ ani nenapadlo rodit někde jinde. Teď jsem měl důkaz o tom, že jsme zvolili porodnici více než dobře.

Za dvacet dva měsíce, v prosinci 2011 jsme očekávali další přírůstek do rodiny, opět synka Jakuba. Tentokrát to bylo absolutně bez přemyšlení, kde a jak a u koho atd. Vsadili jsme na kvalitu a opět rodili v NAŠÍ, českolipské, nemocnici. Ani jsem nebyl překvapen, že vše probíhalo naprosto profesionálně jako s Matějem. Tentokrát byl „na startovní čáře“ MUDr. Havlas. Opět na výbornou!

Závěrem Vám chci poděkovat za kvalitní práci, kterou odvádíte pro malé bezbranné uzlíčky, při jejich, tak důležitém kroku do života. Pokud by někdo měl pochybnosti o kvalitě vaší odvedené práce, tak mu dejte prosím přečíst můj email, popřípadě ho se mnou zkontaktujte já už mu to vysvětlím.

Posílám foto obou rošťáků.

Petr Günter

Vytištěno: 22.11.2014 18:28 z www.nemcl.cz