Českolipská nemocnice dokončila zateplování budov

Realizaci projektu „Zateplení vybraných objektů NsP Česká Lípa“ umožnila investice téměř 73 miliónů korun od Libereckého kraje a dotace Státního fondu životního prostředí ČR ve výši 33 mil. Kč.

Zásadní proměna vzhledu českolipské nemocnice k lepšímu je vidět i ze vzdálených míst České Lípy. Nemocnice na ni čekala řadu let.

Náročná a déle připravovaná rekonstrukce zchátralých budov probíhala jeden rok. Za plného provozu nemocnice! Bez narušení léčby pacientů, plánovaných operací či zmenšené kapacity lůžek. Stavební firma dodržela přislib, že se pokusí zkrátit dobu rekonstrukce z 18 měsíců na 12 měsíců. Kromě snahy a organizačních opatření dodavatele napomohla zkrácení i velmi mírná zima.

Mgr. Petr Pokorný
tiskový mluvčí, vedoucí odboru komunikace a public relations
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.
E-mail: petr.pokorny@nemcl.cz
www. nemcl.cz