Centrum zdraví má vlastní webové stránky

Nové webové stránky www.centrumzdravicl.cz spustilo českolipské Centrum zdraví.

„Tímto krokem chceme pro naše klienty ještě více zkvalitnit poskytované služby Centra zdraví,“ vysvětlil vznik webových stránek generální ředitel Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa Ing. Jaroslav Kratochvíl. Elektronickou formou bude na stránkách centra návštěvníkům představen bohatý sortiment zboží prodejny, nabízené služby, věrnostní karta nebo například partneři prodejny. „Navíc si budou moci všichni návštěvníci stránek vybrané zboží elektronicky zarezervovat a na prodejně pouze vyzvednout,“ vyzdvihla službu odpovědná vedoucí centra Irina Baljajeva. V neposlední řadě nabídnou stránky také prostor na zveřejňování aktualit, promo akcí nebo blog k aktuálním tématům.

V Centru zdraví si již dnes mohou klienti pořídit například produkty ze zdravé výživy nebo přírodní kosmetiky či produkty z oblasti péče o zuby. Centrum se dále soustředí na zdravotní obuv, kompenzační a rehabilitační pomůcky, měření tělesných hodnot nebo na různorodý sortiment pro matku a dítě. I nadále se zde pracuje na rozšiřování sortimentu. Již dnes je centrum ochotno svým klientům doobjednávat konkrétní zboží z různorodých oblastí, a to v případě, že má klient individuální požadavek.

Každý měsíc jsou v Centru zdraví pořádány zajímavé promo akce s možností vyzkoušení výrobků. Centrum tak svým zákazníkům přibližuje své produkty například z oblasti zdravé výživy prostřednictvím ochutnávek, klienti si mohou vyzkoušet nabízenou kosmetiku, naučí se správně čistit zuby nebo jim odborníci poradí, jak správně volit zdravotní obuv. Navíc jim jsou pravidelně na akční produkty poskytovány nemalé slevy.

Výhodným krokem pro klienty Centra zdraví je jeho věrnostní karta. Díky ní si mohou návštěvníci levněji kupovat nabízené zboží jak přímo v centru, tak také na volném prodeji v Nemocniční lékárně. Navíc získávají ihned automaticky slevu u partnerů centra, kterých je v současné době celkem 12 a nabízejí své služby v oblastí estetického a výživového poradenství, kosmetiky, fyzioterapie nebo fitness cvičení.