Soutěž pro nové držitele věrnostních karet o balíček v hodnotě 500 Kč

Ten, kdo si v průběhu měsíce února 2016 zaregistruje věrnostní kartu Nemocniční lékárny a Centra zdraví může nejen vyhrát balíček z Centra zdraví, ale může využít i speciální akční nabídky.

„K podpoře nových registrací našich věrnostních karet jsme se rozhodli uspořádat soutěž,“ upozorňuje odpovědná vedoucí Centra zdraví Irina Baljajeva. Po celý měsíc tak budou sbírány nové registrace a na začátku měsíce března z nich bude jedna vylosována. Vítěz si odnese balíček v hodnotě 500 Kč právě z Centra zdraví.

Navíc byly pro tento měsíc vytipovány hojně nakupované produkty jak z Centra zdraví, tak z Nemocniční lékárny, na které získají držitelé věrnostních karet speciální nezanedbatelnou slevu. V lékárně pak byly vybrány produkty Tantum verde mint, 20 pastilek, Paralegn grip proti chřipce a bolesti a Mucosolvan sirup pro dospělé. Na každý tento produkty získá držitel věrnostní karty slevu ve výši 20 Kč.
V Centru zdraví pořídíte levněji vybranou domácí obuv firmy Santé se slevou 20 Kč, se stejnou slevou pak vybraný druh kožených ortopedických vložek a se slevu 10 Kč oblíbenou Bio granátovou šťávu.Operační program pro lidské zdroje (logo-esf-web-sirka.gif)
Regionální operační program severovýchod (eu_severovychod_banner.jpg)