Představení nových členů představenstva

Noví členové představenstva se dnes, tj. 23.5., představili zaměstnancům nemocnice. Setkání se kromě stávajících členů představenstva zúčastnil také hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Stávající členové představenstva jsou Ing. Jaroslav Kratochvíl, předseda představenstva a generální ředitel Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s., MUDr. Vladimír Trenčiansky, ředitel pro zdravotní obory a primář Oddělení léčebné rehabilitace, Ing. Ivan Garaj, technický a provozní ředitel a Jaroslava Navrátilová, ředitelka pro ošetřovatelskou péči. Noví členové jsou Prof. Ing. Petr Moos, Csc., člen představenstva Krajské nemocnice Liberec, a.s., MUDr. Richard Lukáš, PhD., člen představenstva KNL, a.s., lékařský ředitel a přednosta Traumacentra, primář traumatologie a Ing. Jiří Jakoubek, soukromý podnikatel.

Predstavenstvo (IMG_6035.JPG)

Představenstvo (IMG_6031.JPG)