Montáž nové chladící věže

V úterý 21.6. v době mezi 15-19:30 hod. bude prováděna v rámci probíhající kompletní rekonstrukce centrálního zdroje výroby chladu montáž nové chladící věže a potřebného technologického příslušenství na střechu budovy A českolipské nemocnice.

Montáž tohoto technologického celku  bude v areálu nemocnice prováděna jeřábem LTM 1100 o nosnosti 48 tun. Z tohoto důvodu  dojde k dočasnému uzavření komunikace před hlavním vchodem do nemocnice. V uvedeném časovém rozpětí proto prosíme všechny návštěvníky, aby využili k parkování svých automobilů zadních parkovišť v areálu nemocnice, případně velké parkoviště pod nemocnicí. Parkoviště před budovou KHS bude přístupno pouze přes zadní část areálu. Pěší návštěvníky pak rovněž prosíme o zvýšenou opatrnost a respektování bezpečných přístupových cest. Příjem pacientů záchrannou službou bude po uvedenou dobu zajištěn přes urgentní vchod centrálního příjmu, běžným pacientům a návštěvníkům je k dispozici hlavní vchod.

Děkujeme všem návštěvníkům za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.