Montáž chladící věže

Ve čtvrtek 21.7. 2016 v době mezi 15-19:30 hod. bude  v rámci probíhající kompletní rekonstrukce centrálního zdroje výroby chladu prováděna montáž druhé nové chladící věže a potřebného technologického příslušenství na střechu budovy A českolipské nemocnice.

Rovněž dojde k demontáži původních chladicích věží.

Montáž tohoto technologického celku  bude v areálu nemocnice prováděna jeřábem  LTM 1100 o nosnosti 48 tun.

Z tohoto důvodu  dojde k dočasnému uzavření plochy před centrálním příjmem a přilehlého vyhrazeného parkoviště. V uvedeném časovém rozpětí proto prosíme všechny návštěvníky, aby využili k parkování svých automobilů předního  parkoviště v areálu nemocnice před budovou A. Pěší návštěvníky pak rovněž prosíme o zvýšenou opatrnost a respektování bezpečných přístupových cest. Příjem pacientů a chod oddělení centrálního příjmu nebude nijak omezen s výjimkou nutnosti vjezdu a výjezdu sanitního vozu prostorem zúžené komunikace před centrálním příjmem.

Děkujeme všem návštěvníkům za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.