Návštěva členů dozorčí rady

Členové Dozorčí rady Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa se za doprovodu předsedy představenstva Ing. Pavla Marka seznámili s praktickým denním chodem v místní nemocnici.

Navštívili vybraná oddělení a s jednotlivými primáři prodiskutovali nejen téma jejich každodenních povinností, ale hovořilo se také o jejich starostech, vizích do budoucna i o úspěších v daném medicínském oboru.

Na fotografi Ing. Pavel Marek, předseda představenstva, Ing. Jitka Volfová, členka dozorčí rady a zároveň statutární náměstkyně hejtmana Libereckého kraje pověřená řízením rezortu ekonomiky a primář Centrálního příjmu MUDr. Jiří Čech.

dr (IMG_0218.JPG)

Na fotografii dále pan Roman Hejna, člen dozorčí rady a primářka Plicního oddělení MUDr. Magdalena Popelková.

dr (IMG_0197.JPG)

S primářem Gynekologicko-porodnického oddělení a zároveň členem dozorčí rady MUDr. Milošem Volkem, v pozadí Ing. Radek Lípa, starosta města Zákupy a člen dozorčí rady.

dr (IMG_0202.JPG)