Rozhovor - Centrum zdraví

Prodejna Centra zdraví, která sídlí v areálu českolipské nemocnice, nabízí svým klientům kompletní sortiment a služby v oblasti zdravého životního stylu a zdravotnických potřeb. Jeho vývoj, nabídku sortimentu, aktuální trendy i kam chce centrum dále směřovat popsala odpovědná vedoucí Kristína Šimánková.

cz (IMG_4398.JPG)

1. Nejprve nám prosím stručně představte Centrum zdraví.
    Prodejna, která dostala patřičný název Centrum zdraví, byla otevřena v květnu roku 2015. Své služby tedy nabízí již téměř 2,5 roku. Mezi náš základní sortiment, který poskytujeme klientům, patří produkty ze zdravé výživy, kompenzační a rehabilitační pomůcky, soustředíme se na nabídku zdravotní obuvi, přírodní kosmetiky, na péči o zuby, měření tělesných hodnot nebo na různorodý sortiment pro matku a dítě.
  2. Kromě nákupu zboží nabízíte klientům i nějaké další služby?
    Každý měsíc jsou v prostorách našeho centra pořádány tematické promo akce s možností vyzkoušení výrobků. Centrum tak lidem přibližuje své produkty například z oblasti zdravé výživy prostřednictvím ochutnávek, klienti si mohou vyzkoušet nabízenou přírodní kosmetiku nebo jim odborníci poradí, jak správně volit zdravotní obuv. Navíc jsou pravidelně na zboží v těchto dnech poskytovány zajímavé slevy.
  3. Relativní novinkou je nabídka analýzy chodil, kterou provádíte zdarma.
    Ano, v centru si pravidelně vyčleňujeme dny, kdy se plně věnujeme našim klientům v této oblasti. Vyšetření chodidel pomocí přístroje iStep je v podstatě jejich podrobná analýza. Pokud je vše v pořádku, samozřejmě předáváme tuto informaci ihned, pokud je jakýkoli problém, umíme poradit, případně doporučit speciální ortopedickou vložku na míru.
  4. Nabízíte také nějaké speciální zboží?
    Určitě je v našem sortimentu i takové zboží, které není všude dostupné. Já bych zdůraznila, že máme relativně širokou nabídku produktů pro onkologické pacienty. Nabízíme širokou nabídku paruk různých délek a barev, speciální vlasovou kosmetiku určenou pro péči o ně, dále šátky, epitézy a také speciální prádlo pro tyto pacienty. V nepolední řadě jsme také začali objednávat speciální plavky.
  5. Jak mohou klienti u vás nakupovat?
    Kromě běžného nákupu, kdy jsme pro klienty k dispozici 5 dní v týdnů v čase od 8 do 17 hodin, si zboží mohou v klidu vybrat z domova a zarezervovat přes naše webové stránky www.centrumzdravicl.cz. Poté si už u nás zboží pouze vyzvednou, mají ho již připravené. Navíc u nás nabízíme možnost uplatnit Flexi passy, Unišeky a kartu Gallery Beta.
  6. Co vás čeká aktuálně?
    V současné době se již plně soustředíme na dobu vánoc, připravujeme nové kosmetické balíčky, speciální elektrické kartáčky pro děti, kolekce čajů, atd. Našim cílem je neustále sledovat trendy v oblasti péče o zdraví a nabízet tak našim klientům to nejlepší.