Nemocnice na burzách škol

Českolipská nemocnice se společně se Střední zdravotnickou školou a Vyšší odbornou školou zdravotnickou v Liberci prezentuje na burzách škol, které v Libereckém kraji probíhají v těchto dnech.

Propagují zde nově vznikající odloučené pracoviště Střední zdravotnické školy, které vznikne již pro nadcházející školní rok 2018/2019 v budově Obchodní akademie v České Lípě. Nová českolipská škola bude poskytovat vzdělávání pro zájemce o zdravotnická povolání ve vzdělávacích programech oboru Praktická sestra a oboru Ošetřovatel. Nezastupitelným faktem bude přímé napojení na možného budoucího zaměstnavatele. Žákům Střední zdravotnické školy v České Lípě bude poskytnut veškerý servis ze strany Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s, a to jak v průběhu studia, tak také po jeho ukončení z pozice stabilního zaměstnavatele v regionu.

Jedna z burz probíhala 2. listopadu v Novém Boru, v České Lípě proběhne tradiční Burza škol QUO VADIS 2017 v příštím týdnu, 7. listopadu.