Burza škol QUO VADIS 2017

Burza škol QUO VADIS 2017, kterou v letošním roce v KD Crystal uspořádal Úřad práce v České Lípě, dala příležitost prezentovat nově vznikající detašované pracoviště Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Liberec ve městě Česká Lípa.

Obor praktická sestra a obor ošetřovatel bude nově otevřen v budově Obchodní akademie v České Lípě již ve školním roce 2018/2019. Všichni zájemci o tyto obory se mohou účastnit Dne otevřených dveří, který se uskuteční v budově Obchodní akademie 29.11. od 8 do 16 hodin.

Nezastupitelným faktem nového studia bude přímé napojení na možného budoucího zaměstnavatele. Žákům Střední zdravotnické školy v České Lípě bude poskytnut veškerý servis ze strany Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s, a to jak v průběhu studia, tak také po jeho ukončení z pozice stabilního zaměstnavatele v regionu. Zajímavý je zejména stipendijní program pro studenty 3. a 4. ročníků.