Poděkování za celoživotní práci

Rádi bychom poděkovali paní Ludmile Řehákové, vrchní sestře operačních sálů a centrální sterilizace, za její výjimečný přínos pro českolipskou nemocnici.

Paní Lída nastoupila do českolipské nemocnice 7. listopadu roku 1980, věnovala jí tedy celkem krásných 37 let. Od začátku své pracovní kariéry je spojována s operačními sály, v roce 1988 získala specializaci „Instrumentování na operačních sálech a od roku 1995 působila v pozici vrchní sestry operačních sálů a několik let i centrální sterilizace. Obětavost, pečlivost, skromnost a vysoká odbornost šly v jejím případě vždy ruku v ruce.

Přejeme nyní paní Lídě, aby si zaslouženě užívala svých zájmů, koníčků, své rodiny a aby na českolipskou nemocnici vzpomínala vždy s láskou.

Květinu a dárkový poukaz předali paní Ludmile Řehákové ředitel pro zdravotní obory českolipské nemocnice MUDr. Lubor Picmaus a ředitelka pro ošetřovatelskou péči Mgr. Dana Šperlíková.

rehak (IMG_5881.JPG)

rehakova (IMG_5883.JPG)