Oznámení

19. prosince 2017 přijala s hlubokým zármutkem kromě blízké rodiny opravdu celá českolipská nemocnice zprávu o úmrtí pana doktora Miloše Volka.

Pokaždé, když nás opustí někdo blízký, je to těžké, smutné. Nyní nás opustil muž s velkým M, pro nemocnici významný lékař, pro rodinu manžel, otec, dědeček, pro další přítel, kolega a každopádně skvělý člověk. Chirurg MUDr. Miloš Volek byl s českolipskou nemocnicí provázán od jejího počátku. Za svoji profesní kariéru byl pověřen vedením chirurgie, rovněž byl vedoucím lékařem operačních sálů a v posledních letech působil na chirurgické ambulanci. MUDr. Miloš Volek - milovník života, své práce, také jídla, zasloužilý otec i manžel, člověk s obrovskou dávkou elánu, neutuchajícím humorem,………

Nejde ani slovy vyjádřit, jak většinu z nás ovlivnil, jak na něj budeme vzpomínat. Můžeme se s ním jen společně rozloučit konstatováním, že po MUDr. Miloši Volkovi zůstane nejen v českolipské nemocnici, ale hlavně v našich srdcích opravdu velké prázdno.

Upřímnou soustrast celé rodině, blízkým, přátelům i kolegům.

Poslední rozloučení s MUDr. Milošem Volkem se uskuteční v pátek 29.12. ve 13 hod. v obřadní síni v České Lípě (u hřbitova, Starý Újezd).Operační program pro lidské zdroje (logo-esf-web-sirka.gif)
Regionální operační program severovýchod (eu_severovychod_banner.jpg)