Českolipské nemocnici se daří, získala uznávané ocenění

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. získala nejvyšší stupeň uznávaného ocenění CZECH Stability Award, které vyhlašuje společnost Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100.

Výsledky hodnocení jednotlivých společností jsou každoročně vyhlašovány v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii „Nejstabilnější firma roku“. Českolipská nemocnice se nyní může pyšnit certifikací AAA – „Excelentní“.

„Certifikát, že se NsP patří ke stovce českých stabilních společností, u kterých je vysoká pravděpodobnost spolehlivého plnění závazků z obchodního styku, vysoká pravděpodobnost návratnosti investic, nízké úvěrové riziko a minimální riziko úpadku, nás velmi těší, ale zároveň ho bereme jako závazek do budoucna,“ uvedl generální ředitel českolipské nemocnice Jaroslav Kratochvíl.

Ocenění formou tohoto certifikátu deklaruje, že hodnocená společnost praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací o posledních výsledcích svého hospodaření nebo vlastnické struktuře, což jsou nedílné součásti samotného hodnocení CZECH Stability Award. Metodika hodnotícího modelu je založena na exaktní statistické analýze a principech data miningu. Skóringový model CZECH Stability Award vychází z mezinárodních zkušeností centrálního skóringového týmu Bisnode.

(pop)

SOUBORY KE STAŽENÍ