Dobrá zpráva pro řidiče: Vodorovné značení na velkém parkovišti pod nemocnicí je hotové

Českolipská nemocnice vyšla vstříc potřebám svých klientů a ve spolupráci s dodavatelem zvládla vyznačit vodorovné dopravní značení na velkém parkovišti pod nemocnicí ve zkráceném termínu.

„Obnovení vodorovného značení na velkém parkovišti pod nemocnicí bylo zcela nezbytné, i za cenu krátkodobého omezení provozu a s tím souvisejících komplikací, “ uvedl technický a provozní ředitel nemocnice Ivan Garaj. „Návštěvníkům se za tyto komplikace velmi omlouváme a jsme rádi, že se nám podařilo jejich dobu významně zkrátit.“

Příznivé počasí, které je pro tuto práci nutné umožnilo malovat pruhy na asfalt již dnes, v úterý 16. 6. a od středy 17. 6. zde bude možné opět parkovat. Bez zmatků, blokování výjezdu a kolizí. Na přehledně vyznačených místech pro osobní automobily.