Nová dětská ambulance

Českolipská nemocnice otevřela 1. listopadu novou vlastní dětskou ambulanci. Sídlí v přízemí budovy dětské nemocnice a rodiče i jejich děti se mohou těšit na zrekonstruovanou moderní ordinaci.

Pediatrička, která měla ordinaci pro malé pacienty od nemocnice dlouhá léta pronajatou, zde ukončila svou praxi. Nemocnice nechtěla, aby malí pacienti z České Lípy museli hledat nového pediatra mimo svůj spád, případně aby kamkoli dojížděli. Proto se rozhodla provozovat ambulanci Praktického lékaře pro děti a dorost sama a ve stávajících prostorách vybudovala novou ordinaci s novým vybavením a s vlastním personálem.

Ordinační doba nové dětské ambulance zůstává ve stejném režimu jako u předchozí provozovatelky, pondělí od 10.00 do 13.00 hod., úterý od 7.30 do 10.00 hod., poradna pro kojence pak od 13.00  do 14.30 hod., dále středa od 8.00 do 11.00 hod., čtvrtek od 12.00 do 14.00 hod. a pátek od 8.00 do 11.00 hod. Telefonní kontakt pro stávající rodiče i pro ty, kteří by chtěli své děti do dětské ambulance zaregistrovat je 487 520 615.