Burza škol

Českolipská nemocnice se zúčastnila tradiční podzimní akce - Českolipské burzy škol, kterou organizuje Úřad práce ČR, kontaktní pracoviště Česká Lípa.

Na akci, která se uskutečnila v Kulturním domě Crystal, se prezentovaly střední školy, odborné učiliště i někteří zaměstnavatelé. Zájemci o studium zde pak na jednom místě měli možnost získat informace o variantách svého studijního zaměření po základní škole.
Vedle nemocnice zde prezentovala možnosti svého studia například Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Liberec, která v letošním roce otevřela v rámci svého nově vytvořeného detašovaného pracoviště dva studijní obory právě v České Lípě. Žáci mohou v České Lípě studovat obor praktická sestra a také obor ošetřovatel.

Burza škol (3a.jpg)