Představení projektu nového bistra a obchodu

Projekt nového bistra a obchodu je vlastní projekt nemocnice, vlastní záměr.

Kapacity na stravovacím provozu, dlouhodobá kritika stávajícího bistra a vůle udělat změnu přivedly nemocnici na nápad vlastního bistra a obchodu.

Nové bistro projde nejprve kompletní vnitřní rekonstrukcí. Po její dobu bude zajištěno občerstvení a drobné smíšené zboží v přízemí budovy polikliniky v prostoru bývalé šatny a dále pak posílenou zásobou nápojových i svačinových automatů. Prodej s mobilním vozíkem na jednotlivých odděleních bude pro pacienty pokračovat i nadále. 

Termín spuštění vnitřní rekonstrukce je naplánován na počátek ledna. Samotné stavební práce by měly započít v polovině měsíce a slavnostní otevření bistra je připraveno na měsíc březen. Vnější rekonstrukce je pak spojena s dalším projektem zateplení budov dle výzvy 100 SFŽP. Tato část je odvislá od získání státní dotace.

Nové bistro, které nabídne delší provozní dobu, bude kromě běžných klientů myslet také na místa pro vozíčkáře. Denní nabídka bude rozšířena o saláty a teplé obědy. Malý obchod, který zde vznikne, by pak měl nabízet nejnutnější sortiment pro pacienty, návštěvy i naše zaměstnance.

A co od našeho „nového bistra“ můžete komplexně čekat? Celý projekt reflektuje na gastronomii 21. století i způsob současného stravování. Určitě vám nabídneme širší a zdravější nabídku, vše v atraktivním novém prostředí.

Ilustrace bistra není finální dispozicí míst pro návštěvníky.

SOUTĚŽ
Chcete nám pomoci vybrat název nového bistra? Své nápady zasílejte buď poštou nebu emailem marketingové specialistce nemocnice Kateřině Amrichové, amrichova@nemcl.cz, do termínu 15. února 2019.
Vítěz soutěže získá dárkový poukaz do našeho bistra v hodnotě 500 Kč. DĚKUJEME.

Bistro (Bistro2.jpg)Operační program pro lidské zdroje (logo-esf-web-sirka.gif)
Regionální operační program severovýchod (eu_severovychod_banner.jpg)