Doporuč a získej

Úplně novou náborovou kampaň DOPORUČ A ZÍSKEJ představuje českolipská nemocnice. Bonus může získat každý člověk, který pouze doporučí vhodného zaměstnance do nemocnice.

Postup je zcela jednoduchý, stačí zaslat životopis kandidáta s uvedením vlastních kontaktů na zamestnani@nemcl.cz nebo navštívit Personální oddělení osobně.

Podmínkou pro získání odměny je například to, aby byla pozice vypsaná na webových stránkách nemocnice, kandidát v českolipské nemocnici nepracoval 5 let zpětně, byl občanem EU nebo vydržel na pozici minimálně po dobu tří měsíců v úvazku 1,0.

Výše odměn za doporučení jsou pak opravdu zajímavé - pro obor praktická sestra 3 000 Kč, všeobecná sestra, dětská sestra, porodní asistentka, fyzioterapeut, radiologický asistent 5 000 Kč a lékař 8 000 Kč.

Veškeré podmínky a kontakty naleznete v přiloženém letáku.

To stojí za to, rozhlédněte se kolem sebe, zda neznáte někoho, kdo by mohl posílit tým nemocnice!!!

Českolipská nemocnice poprvé novou kampaň představila na veletrhu práce, který se uskutečnil v KD Crystal. Zájemci o zaměstnání se zde mohli osobně setkat se zaměstnaveteli regionu a zejména získat přehledné informace o konkrétních firmách a jejich nabídkách pracovních pozic.

Doporuč a získej  (Personalni 2.png)

Staňte se součást týmu (Personalni.png)