Informace k dopravě

Vzhledem k dokončovacím pracím na rozšíření vjezdů a výjezdů do areálu Nemocnice s poliklinikou ČL budou prace  probíhat v následujícím harmonogramu:

Orientacni plan (Or plan.png)

SOBOTA 13.4.2019 - frézování hlavní komunikace při vjezdu (ulice Purkyňova) - za omezeného provozu.

PONDĚLÍ 15.4.2019 - pokládka ½ hlavní komunikace při vjezdu (ulice Purkyňova) - částečné omezení provozu, frézování zadního vjezdu (ulice Pod Špičákem) za provozu.

ÚTERÝ 16.4.2019 - pokládka asfaltu u zadního vjezdu/výjezd (ulice Pod Špičákem) - zadní vjezd/výjezd (ulice Pod Špičákem) bude UZAVŘEN od ÚTERÝ – 8:00 hod. do STŘEDY - 8:00 hod.

STŘEDA 17.4.2019 - pokládka druhé části hlavní komunikace při vjezdu (ulice Purkyňova) za provozu, frézování hlavního výjezdu (ulice Purkyňova) - hlavní výjezd (ulice Purkyňova) bude UZAVŘEN od STŘEDY 8:00 - do PÁTKU do 8:00 hod.

ČTVRTEK 18.4.2019 - hlavní výjezd (do ulice Purkyňova) - pokládka asfaltu – bude UZAVŘEN od STŘEDY 8:00 - do
PÁTKU do 8:00 hod.

Ve středu a čtvrtek bude umožněn vjezd/výjezd (ulice Purkyňova) obousměrnou jízdou podél polikliniky.

Parkovaní  (Parkovani.jpg)
Žádám všechny zaměstnance a návštěvníky, aby omezili v těchto dnech vjezd a parkování v areálu Nemocnice s poliklinikou ČL.

Děkuji za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.