Veletrh uplatnění v medicíně

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. se tradičně zúčastnila Veletrhu pracovního uplatnění v medicíně v Hradci Králové.

Veletrh  (2.jpg)

U promo stánku, který nemocnice na veletrhu instalovala, se měli studenti možnost potkat nejen s personalistkami, ale také s mladou lékařkou. Dotazy na personalistky se nesly zejména v duchu poskytování stipendijního programu, kdy nemocnice nabízí budoucím lékařům a farmaceutům v posledním ročníku studia 5 000 Kč měsíčně. Studenty dále zajímala konkrétní nabídka volných míst a novinka, kterou je akreditace základních kmenů. Lékařka Gynekologicko-porodnického oddělení se pak v neposlední řadě dělila o pracovní zkušenosti z velké okresní nemocnice i možnostech, které v českolipské nemocnici lékaři mají. 

Kromě informací o možnostech uplatnění v českolipské nemocnici si studenti mohli z návštěvy promo stánku odnést drobné dárkové předměty, nechyběly nezbytné letáky s potřebnými informacemi i kontaktní údaje na pracovníky nemocnice, kteří se přijímáním nových zaměstnanců zabývají.Operační program pro lidské zdroje (logo-esf-web-sirka.gif)
Regionální operační program severovýchod (eu_severovychod_banner.jpg)