Parkování v areálu nemocnice

Informace pro pacienty a návštěvníky areálu NsP Česká Lípa - možnosti parkování pro veřejnost.

PARKOVIŠTĚ V AREÁLU NsP Česká Lípa, a.s.
vjezd z ulice Purkyňova a z ulice Pod Špičákem – ZPOPLATNĚNO

Ceník
prvních 30 min - ZDARMA
každá další hodina - 20,- Kč
parkování klientů při vyzvednutí receptu nebo zdravotního poukazu v Nemocniční lékárně a při vyzvednutí zdravotního poukazu v Centru zdraví, dárců krve, držitelů průkazu ZTP, dialyzovaných pacientů do 5 hod. - ZDARMA

Před výjezdem z areálu je potřeba zaplatit parkovné nad 30 minut v parkovacích automatech. Automaty přijímají mince (1, 2, 5, 10, 20, 50 Kč) i papírové bankovky 100,- a 200,- Kč, vrací pouze mince.

Možnost zaplacení platební kartou (po načtení parkovacího lístku zmáčkněte tlačítkou „kartou “ na displeji).

Po zaplacení má řidič 15 minut na výjezd z areálu, držitelé průkazu ZTP 30 minut.

Ztráta parkovacího lístku je účtována částkou 200,- Kč. Úhrada v parkovacím automatu – stiskem tlačítka.

Parkování pro ZTP

Osoby ZTP mají možnost anulovat parkovací lístek po prokázání průkazem na informacích v hlavní budově nemocnice.

Provozní doba: nepřetržite

PARKOVIŠTĚ U ARBESA
příjezd ulicí Liberecká - ZDARMA

Parkoviště nejsou hlídaná. NsP ČL neručí za ztráty nebo poškození vozidel.

Dodržování pravidel je průběžně kontrolováno a děkujeme za jejich akceptování.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Parkování v areálu nemocnice - kompletní popis
Parkování areál - popis.docx (192 kB)