Dopravní omezení

Město Česká Lípa upozorňuje občany, že od čtvrtka 29.8. do neděle 1.9. bude kvůli pracím na kruhovém objezdu pod nemocnicí uzavřena část Purkyňovy ulice.

Objízdná trasa linek MHD č. 209, 213, 218 a 235 povede Libereckou ulicí a ulicí U Ploučnice. Po dobu úplné uzavírky nebude obsluhována autobusová zastávka Purkyňova – nemocnice (obousměrně). Jako náhradní zastávka bude dočasně zřízena pro MHD (obousměrně) zastávka U Ploučnice. Tato zastávka bude omezena „přenosným označníkem“ a budou na ní vylepeny jízdní řády všech dotčených linek MHD.

Objízdná trasa pro ostatní účastníky silničního provozu povede po ulici Moskevská, Liberecká po křížení s ul. Pod Špičákem a dále po silnici II/262 směr centrum Česká Lípa,