TRIMED JOB

Českolipská nemocnice v sestavě od generálního ředitele, personální ředitelku, další odborníky v personalistice až po lékařku Gynekologicko-porodnického oddělení se prezentovala na Veletrhu práce 3. lékařské fakulty s názvem TRIMED JOB.

Cílem akce bylo zejména představit studentům jejich možnosti během studia a také pomoci absolventům v otázkách jejich následného pracovního uplatnění.

Trimed (received_781937972252939.jpeg)  Trimed  (received_2490634884543094.jpeg)

Českolipská nemocnice byla na veletrh vybavena řadou propagačních letáků, upomínkových předmětů i zajistila drobné občerstvení. Stěžejní informace za Českou Lípu, kterou si budoucí lékaři z veletrhu odnášeli, byla garance absolvování základního kmene v průběhu 30 měsíců, dále práce na akreditovaných pracovištích a také informace o řadě zaměstnaneckých benefitů, které českolipská nemocnice svým zaměstnancům nabízí a neustále je rozšiřuje.