První narozená miminka roku 2020

V českolipské nemocnici se vítala a obdarovávala první miminka, která se zde narodila hned v úvodu roku.

Stejně jako v loňském roce tak i letos se v České Lípě narodilo vůbec první miminko v celém Libereckém kraji.

1.1.2020 v 10:47 hod. se zde narodil Kristián Pešek s mírami 2310 g a 44 cm. Gratulujeme šťastné mamince Mgr. Kateřině Peškové i tatínkovi Luďkovi ze Starých Křečan. Gratulanty se stal hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta, statutární náměstkyně hejtmana pověřená řízením rezortu ekonomiky, správy majetku a informatiky Ing. Jitka Volfová a samozřejmě generální ředitel českolipské nemocnice Ing. Pavel Marek. Nechyběl ani zástupce lékařů porodnice a vrchní sestra.

Na světě je již také první občánek České Lípy, který se narodil v českolipské porodnici. 2.1. v 6:55 hod. se zde narodil Tobias Biegel s mírami 2840 g a 50 cm. I zde gratulujeme šťastným rodičům.

Miminko 2020 (0.jpg)