Zdravotní škola otevřela dveře

Střední zdravotní škola a VOŠ zdravotnická Liberec uspořádala ve svém detašovaném pracovišti v České Lípě Den otevřených dveří.

Představovala zde studijní obory všem, kteří by se v nadcházejícím školním roce rádi věnovali studiu zdravotnických oborů.

Zdravotní škola  (2.jpg)

Potencionální studenti a také jejich rodiče měli možnost prohlédnout si vybavení učeben, mohli si pohovořit s vedením školy, pedagogy i studenty a kromě jiného také se zástupkyněmi českolipské nemocnice. Nemocnice již od vzniku detašovaného pracoviště aktivně se školou v mnoha oblastech spolupracuje, kromě pomoci s vybavením typizovaných učeben zde nemocnice budoucím studentům prezentovala zejména průběh odborných praxí, možnost stipendií pro žáky a samozřejmě také samotnou práci ve zdravotnictví.