Charitativní ples se vydařil

Českolipská nemocnice má za sebou největší společenskou událost v roce - Charitativní ples roku 2020. Svůj účel, podpořit další modernizaci oddělení nemocnice, tentokráte chirurgie, splnil.

Největším donátorem letošního plesu se stala společnost Kasro, spol. s.r.o., která se v rámci plesu účastnila dražby o uměleckou vázu z dílny vynikajícího skláře Jiřího Pačinka. O program se stejně jako v loňském roce postaralo vynikající hudební těleso Big´O´Band Marka Ottla a všechny potěšil svým vystoupením Ondřej Ruml nebo skvělý baletní soubor libereckého divadla F. X. Šaldy. Nechybělo ani losování o hodnotné ceny, diváci si tak odnesli zájezd, wellnes pobyty, dárkové poukazy, skleněné předměty i další věcné dary. Program v letošním roce obohatil oblíbený fotokoutek a potěšilo i bohaté občerstvení na stolech.

Děkujeme všem našim sponzorům za finanční i věcné dary.

Ples  (2020_02_28 20_02_41 .JPG)

Fotografie z plesu naleznete ve Fotogalerii webových stránek.

Děkujeme všem návštěvníkům našeho plesu a budeme se těšit opět v příštím roce.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Sponzoři 2020
Seznam sponzori 2020 letak.doc (669 kB)