NEMOCNICE INFORMUJE

Vážení spoluobčané,
vzhledem k současné epidemiologické situaci informuje Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.:

1. ZÁKAZ NÁVŠTĚV TRVÁ.
2. Zrušené veškeré plánované operace a výkony.
3. Od 17.3. 2020 rušíme poradny a neakutní návštěvy ambulancí. Bližší informace naleznete na: www.nemcl.cz.
4. Info PRO HOSPITALIZOVANÉ PACIENTY:
a. PLATÍ ZÁKAZ VYCHÁZENÍ Z ODDĚLENÍ, ZÁKAZ VYCHÁZENÍ Z NEMOCNICE A ZÁKAZ VCHÁZENÍ DO BISTRA.
b. Obsluha hospitalizovaných pacientů probíhá formou mobilního bufetu na odděleních.
c. zákaz vnášení vlastních pyžam, nočních košilí a županů.
5. Nemocniční BITRO OTEVŘENO POUZE PRO ZAMĚSTNANCE NEMOCNICE.
6. ZÁKAZ VSTUPU EXTERNÍCH STRÁVNÍKŮ do nemocniční jídelny.
7. Připravujeme OMEZENÍ PŘÍSTUPU DO NEMOCNICE A TŘÍDĚNÍ PACIENTŮ. Budeme informovat.
8. PO NÁVRATU Z RIZIKOVÝCH OBLASTÍ S VÝSKYTEM COVID-19 nebo v případě kontaktu s těmito osobami nebo s příznaky a občany, kteří jsou již v karanténě, vyzýváme, aby do nemocnice vůbec nevstupovali a komunikovali výhradně přes svého praktického lékaře, hygienu, popř. ZZS LK Kontakt: 1212.
9. Vědomé šíření onemocnění COVID-19 je dle platného trestního zákoníku České republiky TRESTNÝM ČINEM.

Děkujeme za pochopení,
vedení NsP ČL