Platby nemocnice a provozní doba pokladny a podatelny

Vzhledem k situaci s COVID-19 při platbách za výkony a ošetření v NsP Česká Lípa, a.s. UPŘEDNOSTŇUJEME PLATBY PROSTŘEDNICTVÍM PLATEBNÍCH KARET.

Platba je možná na INFORMACÍCH v hlavním vstupu do budovy A - jsou otevřeny NONSTOP.

Pouze výjimečně bude přijímána hotovost (zejména u plateb pohotovostního poplatku).

Opatření se týká pacientů v den vystavení dokladu k úhradě, bez opuštění budovy A. V následujících dnech je platba možná pouze převodem na bankovní účet nemocnice (MONETA Money Bank, a.s.: 183452738/0600).

Vzhledem k vyhlášené celostátní karanteně bude s účinností od 17.3.2020 do odvolání každý všední den provoz pokladny a podatelny následující:

otevřeno: 09:00 - 10:00

Poštovní služby budou zajištěny v plném rozsahu.

Doručování důchodů na oddělení se ruší. Důchody a vklady pacientů budou ukládány na účet. V případě potřeby výběru peněz pro pacienty, je nutné se s pacientem dostavit na hlavní pokladnu v uvedené hodiny.

Pokladnu naleznete ve 2 patře budovy polikliniky. Děkujeme za pochopení.