Sonografie dětských kyčlí

Současná situace nám zatím umožňuje vyšetřovat pouze omezený počet dětí. Z tohoto důvodu je nutné se nyní na vyšetření telefonicky objednávat a to ve dnech 27.4., 29.4. a 30.4. 2020 od 11:00 do 12:00 hod. na tel. č. 487 954 524 bude Vám sdělen datum a hodina vyšetření.

Vyšetření bude zatím prováděno pouze pro objednané děti a bude probíhat jako doposud v prostorách dětské pohotovosti ( pavilon dětské nemocnice, přízemí ).

Je nutno dodržovat stanovený termín a čas a dodržet veškerá platná epidemiologická opatření. Vstup na vyšetření proto musí probíhat cestou hlavního vchodu do nemocnice – přes triážní stan!

Dítě smí doprovázet pouze jeden zákonný zástupce, který nevykazuje známky onemocnění a nebyl v kontaktu s osobou nakaženou COVID-19.

Informace o dalších termínech a aktuální situaci budou postupně zveřejněny na stránkách nemocnice dle vývoje epidemiologické situace.

Děkujeme za pochopení.