Rezidenční místo - nelékaři 2020

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. v souladu s Vyhl.č. 186/2009 Sb., o rezidenčních místech ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA REZIDENČNÍ MÍSTO – NELÉKAŘI 2020

Seznam rezidenčních míst v oboru specializačního vzdělávání:

Ošetřovatelská péče v chirurgických oborech – 1 RM
Ošetřovatelská péče v interních oborech – 1 RM
Perioperační péče – 1 RM
Organizace a řízení ve zdravotnictví – 2 RM

Lhůta pro podání přihlášek:
Do 28.5.2020 včetně, přihlášky doručené po tomto datu nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Nadepsání obálky:
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s., Mgr. Pavlína Pilařová, Purkyňova 1849, 470 77 Česká Lípa. Obálku dále označte: „Výběrové řízení – rezidenční místo – nelékař 2020“

Kritéria pro hodnocení uchazečů/ek:

• splnění formálních podmínek přihlášení
  • kvalifikační předpoklady (odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost)
  • zařazení do oboru specializačního vzdělávání
  • motivace uchazeče/ky pro zařazení do specializačního vzdělávání v oboru a do dotačního programu
  • dosavadní odborná praxe

K vyplněné přihlášce (příloha 1) je nutno doložit:

• vyplněný osobní dotazník včetně fotografie (příloha 2)
  • lékařský posudek o zdravotní způsobilosti k výkonu povolání ne starší 3 měsíců (nepředkládají zaměstnanci NsP Česká Lípa, a.s.)
  • výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců (nepředkládají zaměstnanci NsP Česká Lípa, a.s.)
  • neověřenou kopii dokladu potvrzující získání odborné způsobilosti
  • potvrzení o zařazení do příslušného oboru specializačního vzdělávání
  • neověřenou kopii dokladu potvrzujícího získání specializované způsobilosti nebo zvláštní odborné způsobilosti, pokud ji uchazeč/čka získal/a
  • přehled odborné praxe

Způsob hodnocení:
Rezidenti budou posuzování dle splněných podmínek uvedených ve vyhlášeném výběrovém řízení a prokázaných osobních předpokladů při osobním pohovoru. Po posouzení uchazečů stanoví komise tajným hlasováním pořadí uchazečů. Pořadí se stanoví podle počtu získaných hlasů. V případě rovnosti hlasů rozhoduje hlas předsedy.

Více informací Vám podají zaměstnanci Personálního úseku.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Výběrové řízení
Výběrové řízení.pdf (215 kB)
Přihláška