O děti návštěvníků bylo dobře postaráno

Po dobu nouzového stavu se o děti rodičů, kteří pracují v Integrovaném záchranném systému, starali pracovníci Základní školy Špičák v České Lípě.

Velké poděkování za velmi vstřícný přístup a bezproblémovou komunikaci, kdy českolipská nemocnice zde umisťovala při nejvyšší obsazenosti celkem 14 dětí, patří řediteli základní školy Mgr. et Mgr. Liboru Šmejdovi MBA i všem jeho kolegům. I přes náročnou dobu si zde děti užily mnoho z...ábavy, mohly se účastnit mnoha sportovních aktivit i různých zájmových činností. Nechyběly sportovní soutěže na dětském hřišti, výtvarné i rukodělné činnosti, relaxační část dne i nemohlo chybět ani celodenní stravování. Pro své aktivity pak děti využívaly nejen prostory místní družiny, ale také tělocvičnu nebo velký venkovní areál. „Dětem našich zaměstnanců byly poskytovány opravdu veškeré služby, navíc s vynikajícím lidských přístupem,“ poděkovala přímo personální ředitelka nemocnice Mgr. Pavlína Pilařová. Velké poděkování zde patří také Libereckému kraji, který zajišťoval vznik zařízení, i zřizovali školy městu Česká Lípa.