Havlíčka si Českolipané nenechali ujít!

Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa včera, 20. října, navštívil známý odborník na výživu Ing. Petr Havlíček.

Nemocnice nejprve připravila pro všechny Českolipany jeho autogramiádu v místním Centru zdraví. Odtud si mohlo prvních 50 návštěvníků zdarma odnést již třetí pokračování jeho spoluautorské knihy „Jídlo jako životní styl - III.“,
a to s vlastnoručním podpisem. Na ostatní čekala podepsaná fotografie. V odpoledních hodinách poté v zasedací místnosti nemocnice proběhla zajímavá beseda jak na téma zdravý životní styl, tak také o vlivech, které na nás v současné době v tomto ohledu působí. Občané si samozřejmě nenechali ujít ani možnost položení konkrétních dotazů, na které ochotně Ing. Petr Havlíček odpovídal.

„Jsem opravdu moc rád, že se akce zaměřená na podporu zdravého životního stylu vydařila a že si místní lidé nenechali setkání s tímto populárním poradcem na výživu ujít,“ shrnul akci na závěr generální ředitel českolipské nemocnice Ing. Jaroslav Kratochvíl.

FOTOGALERIE Z BESEDY s Ing. Petrem Havlíčkem >>