Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Zaměstnanecké benefity

Týden dovolené navíc

Každému zaměstnanci přísluší jeden, tedy pátý týden dovolené nad rámec zákoníku práce navíc.

Zajištění ubytování

Zdravotnickému personálu nabízíme zajištění ubytování přímo ve městě.

Výhodný zaměstnanecký tarif

Výhodný zaměstnanecký O2 tarif můžete získat již po třech měsících zkušební doby, a to bez nutnosti změny původního tel. čísla. Jedinou podmínkou je být zaměstnán v trvalém pracovním poměru. Výhodou je, že O2 myslí i na vaše blízké, proto může každý zaměstnanec využít této nabídky až na pět telefonních čísel, a se svými známými si v rámci programu následně volat zdarma.

Příspěvek na závodní stravování

Nemocnice přispívá svým zaměstnancům na stravování a umožňuje jim závodní stravování přímo v objektu nemocnice.

Významná podpora vzdělávání

Nemocnice vysoce podporuje rozvoj svých zaměstnanců a hradí jejich odborný růst v rámci celoživotního i specializačního studia, a to v plné výši a bez nutnosti podpisu kvalifikační dohody. V rámci kolektivní smlouvy mají studenti před prvním pokusem své atestační zkoušky nárok na 6 dní pracovního volna vč. samotné zkoušky. Několikrát během roku jsou také pořádány odborné konference a semináře přímo v nemocnici. Zaměstnanci tak mohou získat potřebné kreditní body a zajímavé informace, aniž by museli vyjíždět do jiných měst a zdravotnických zařízení.

Významnou podporou vzdělávání je také bezplatná lékařská knihovna, jejíž služby mohou využít nejen lékaři, ale všichni zaměstnanci nemocnice.

Odměny za pracovní výročí

Každý měsíc jsou odměňováni zaměstnanci, kteří oslavují kulaté či půlkulaté pracovní výročí nebo v nemocnici pracují 10, 15, 20, 25, 30 ... let.

Za každých deset odpracovaných let obdrží navíc zaměstnanec finanční odměnu v hodnotě: 2 000 Kč za 10 let, 3 500 Kč za 20 let, 5 000 Kč za 30 let a 7 500 Kč za 40 odpracovaných let.

Společenské a rodinné akce

V průběhu roku pořádá nemocnice několik různých společenských akcí pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Jedná se například o Charitativní ples Nemocnice, dětský den, mikulášskou besídku, bowlingové turnaje, zájezdy na kulturní akce atd.

Příspěvek na penzijní připojištění

Po splnění nezbytných náležitostí Vám budeme pravidelně přispívat na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření.

Sleva v lékárně a Centru zdraví

V Nemocniční lékárně a v Centru zdraví (prodejně zdravotnických potřeb) máte zajištěnu nikdy nekončící slevu ve výši 10 %.

Sleva v NEMO bistru

Sleva ve výši 10 % na nákup veškerých produktů NEMO bistra mimo těch, kde je již pevně stanovená cena (např. časopisy, noviny, ceniny atp.) a zboží ve výprodeji.

Cafeterie

Prostřednictvím Cafeterie jsou každému zaměstnanci, který je v NsP zaměstnán více než 1 rok, připisovány body, které může následně využít k úhradě za statky a služby dle svého výběru a zájmu (příspěvek na brýle, na nákup knih, na sport, kulturní akce atd.).

© 2022 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu