Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Benefity

Týden dovolené navíc

Naše nemocnice Vám nad rámec zákoníku práce dá jeden týden dovolené navíc - celkem tedy získáte 5 týdnů na odpočinek.

Výhodný zaměstnanecký tarif

Výhodný zaměstnanecký tarif od operátora O2 můžete získat již po třech měsících zkušební doby v hlavním pracovním poměru. Oproti záloze Vám zajistíme novou SIM kartu (pokud jste u jiného operátora) i převod telefonního čísla. Navíc si můžete tento tarif pořídit i pro vaše příbuzné či známé (až 5 SIM karet na jednoho zaměstnance), se kterými si poté budete volat v rámci tohoto tarifu úplně zdarma.

Příspěvek na závodní stravování

Nemocnice umožňuje svým zaměstnancům závodní stravování v objektu nemocnice. Každý pracovník má během pracovního dne nárok na jedno obědové menu za sníženou cenu 35 Kč.

Významná podpora vzdělávání

Nemocnice hradí svým zaměstnancům odborného akce v rámci celoživotního i specializačního studia v plné výši, a to bez nutnosti podpisu kvalifikační dohody. V rámci kolektivní smlouvy mají „studenti“ před prvním pokusem své atestační zkoušky 6 dní pracovního volna včetně samotné zkoušky. Několikrát během roku jsou také pořádány odborné konference a semináře přímo v nemocnici. Zaměstnanci tak mohou získat potřebné kreditní body a zajímavé informace aniž by museli vyjíždět do jiných měst a zdravotnických zařízení. Samozřejmostí je také lékařská knihovna, kde naleznou odborné informace nejen lékaři, a která je pro naše zaměstnance zcela zdarma.

Odměny za pracovní výročí

Každý měsíc jsou odměňováni zaměstnanci, kteří oslavují kulaté či půlkulaté pracovní výročí. Pro každého, kdo je u nás zaměstnán 15, 20, 25, 30, …. máme přichystány krásné potravinové dárkové koše.

Plus od nás v případě kulatého výročí obdrží ještě navíc finanční odměnu:

  • 10 let = 2 000 Kč

  • 20 let = 3 500 Kč

  • 30 let = 5 000 Kč

  • 40 let = 7 500 Kč

Společenské akce

V průběhu roku pořádá nemocnice několik různých společenských akcí pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

  • Nemocniční ples,

  • dětský den,

  • mikulášská besídka,

  • bowlingové turnaje,

  • zájezdy na kulturní akce apod.

Penzijní připojištění

Po splnění nezbytných náležitostí Vám bude českolipská nemocnice pravidelně přispívat na Vaše penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření.

10% sleva v lékárně a Centru zdraví

Jedinečnou slevu ve výši 10 % Vám na volném prodeji nabídneme v lékárně, která sídlí v budově polikliniky, i v naší prodejně zdravotnických potřeb, v Centru zdraví (zde tvoří výjimku sortiment od společnosti Peter Legwood, kde je nutné dodržet smluvně garantované ceny).

Volnočasové permanentky

Nabídneme Vám různé permanentky na trávení volného času Vás i celé Vaší rodiny.

© 2020 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu