Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Zaměstnanecké benefity

Týden dovolené navíc

Každému zaměstnanci přísluší jeden, tedy pátý týden dovolené nad rámec zákoníku práce navíc.

Zajištění ubytování

Lékařům nabízíme zajištění ubytování přímo ve městě.

Výhodný zaměstnanecký tarif

Výhodný zaměstnanecký O2 tarif lze získat po ukončení zkušební doby, a to bez nutnosti změny původního tel. čísla. Zaměstnanec může využít této nabídky i pro své blízké (až na pět telefonních čísel) a se svými známými si v rámci programu navíc volat zdarma.

Příspěvek na závodní stravování

Nemocnice přispívá svým zaměstnancům na stravování a umožňuje jim závodní stravování přímo v objektu nemocnice. Cena obědového menu je 45Kč.

Významná podpora vzdělávání

Nemocnice vysoce podporuje rozvoj svých zaměstnanců a hradí jejich odborný růst v rámci celoživotního i specializačního studia, a to v plné výši a bez nutnosti podpisu kvalifikační dohody. Několikrát během roku jsou také pořádány odborné konference a semináře přímo v nemocnici. Zaměstnanci tak mohou získat potřebné kreditní body a zajímavé informace, aniž by museli vyjíždět do jiných měst a zdravotnických zařízení.

Významnou podporou vzdělávání je také bezplatná lékařská knihovna, jejichž služeb mohou využívat nejen lékaři, ale všichni zaměstnanci nemocnice zcela zdarma.

Odměny za pracovní výročí

Každý měsíc jsou odměňováni zaměstnanci, kteří oslavují kulaté či půlkulaté pracovní výročí nebo v nemocnici pracují 10, 15, 20, 25, 30... let.

Za každých deset odpracovaných let obdrží navíc zaměstnanec finanční odměnu v hodnotě: 4 000 Kč za 10 let, 7 000 Kč za 20 let, 10 000 Kč za 30 let a 15 000 Kč za 40 let a 20 000 za 50 odpracovaných let.

Společenské a kulturní akce

V průběhu roku pořádá nemocnice několik různých společenských akcí pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Jedná se například o Charitativní ples nemocnice, dětský den, mikulášskou besídku, bowlingové turnaje, zájezdy na kulturní akce atd.

Příspěvek na penzijní připojištění

Po splnění nezbytných náležitostí pravidelně přispíváme na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření.

Sleva v lékárně, Centru zdraví a v NEMO bistru

Ve Veřejné části lékárny a v Centru zdraví (prodejně zdravotnických potřeb) je zajištěna nikdy nekončící sleva ve výši 10 %.

Sleva ve výši 10 % platí rovněž na nákup veškerých produktů NEMO bistra - mimo těch, kde je již pevně stanovená cena (např. časopisy, noviny, ceniny atp.) a zboží ve výprodeji.

Cafeterie

Prostřednictvím Cafeterie jsou každému zaměstnanci, který je v NsP zaměstnán více než 1 rok, připisovány body, které může následně využít k úhradě za statky a služby dle svého výběru a zájmu (příspěvek na brýle, na nákup knih, na sport, kulturní akce atd.).

Hlídací příspěvek

Příspěvek na hlídání dítěte ve věku do tří let určený rodičům, kteří souběžně čerpají RD a pracují na min. 0,5 úvazku.

A spousta dalších benefitů...

  • parkování v areálu nemocnice ZDARMA

  • očkování proti chřipce ZDARMA

  • psychosociální intervenční služba ve zdravotnictví ZDARMA

  • nadstandardní pokoj v případě hospitalizace zaměstnance nebo člena jeho rodiny ZDARMA

  • možnost přespat mezi směnami (pro zaměstnance se vzdáleným bydlištěm) ZDARMA

  • finanční odměna za doporučení úspěšného kandidáta na zdravotnickou pozici

© 2024 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu