Nabídka zaměstnání


Volné pracovní pozice - aktuálně
  • Do našeho týmu hledáme kolegy na pracovní pozice uvedené výše v jednotlivých kategoriích.
  • Zvolte požadovanou kategorii, následně z nabídky vyberte vyhovující pracovní pozici.
  • Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, který naleznete v dolní části inzerátu.

Pokud máte zájem pracovat pro naši nemocnici a nenalezli jste žádnou volnou pracovní pozici, pošlete svůj životopis na zamestnani@nemcl.cz s informací, o jakou pozici byste měli zájem.

Informace pro uchazeče o zaměstnání

Co je cílem výběrového řízení

Cílem každého výběrového řízení je rozšíření pracovního týmu o nové zaměstnance, kteří chtějí věnovat své zkušenosti náročné práci ve zdravotnictví a přispět tak k maximální péči o pacienty, ať na pozicích zdravotnických, administrativních nebo technických.

Jaké jsou zásady při hledání nových zaměstnanců

Hledáme zaměstnance se zkušenostmi v daném oboru, kteří chtějí těchto zkušeností dále využívat při plnění zadaných úkolů.
Prioritními požadavky na zaměstnance je samostatnost, spolehlivost a odpovědnost při provádění úkolů. Stejně důležitým požadavkem je loajalita vůči společnosti a vize dlouhodobé spolupráce.
Chceme budovat nadstandardní úroveň podnikové kultury, dobrých vztahů mezi kolegy a aktivního přístupu k pacientům.
Pro plnění většiny úkolů je nutná týmová spolupráce.
Při výběru zaměstnanců neposuzujeme zájemce podle věku nebo stavu, ale podle možného přínosu zaměstnance pro společnost.

Kampaň "Doporuč a získej" 

Finanční bonus může získat každý člověk, který pouze doporučí vhodného zaměstnance do nemocnice. Postup je zcela jednoduchý, stačí zaslat životopis kandidáta s uvedením vlastních kontaktů na zamestnani@nemcl.cz nebo navštívit Personální oddělení osobně.
Výše odměn za doporučení jsou pak opravdu zajímavé - pro obor praktická sestra 3 000 Kč, všeobecná sestra, dětská sestra, porodní asistentka, fyzioterapeut, radiologický asistent 5 000 Kč a lékař 8 000 Kč.
Podmínkou pro získání odměny je například to, aby byla pozice vypsaná na webových stránkách nemocnice, kandidát v českolipské nemocnici nepracoval 5 let zpětně, byl občanem EU nebo vydržel na pozici minimálně po dobu tří měsíců v úvazku 1,0.
Více informací na Personálním oddělení, tel. kontakt 487 954 033, 487 954 035. Operační program pro lidské zdroje (logo-esf-web-sirka.gif)
Regionální operační program severovýchod (eu_severovychod_banner.jpg)