Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Změna očkovací doby

Od 6. září očkujeme pouze v pondělí a ve čtvrtek v čase od 14 do 21 hodin.

Pokud jste již očkováni první dávkou vakcíny, a od tohoto očkování uplynulo nejméně 21 dní, je možné přijít kdykoliv během provozní doby očkovacího centra, tj. bez objednání na určitý den a čas. Bude-li volná vakcína, naočkujeme vás ihned, popř. vám dáme náhradní termín.

Přijde-li vám SMS zpráva o zrušení termínu, pravděpodobně je to právě z důvodu utlumování očkování. V takovém případě, prosím, volejte na tel. č. 601 322 359 pro náhradní termín.

Vzhledem k přetíženosti linky očkovacího centra dáváme přednost osobnímu jednání. Pokud máte problém s certifikátem, přijďte. Pokud máte termín 2. očkování aktuálně stanoven na dobu po 42 dnech, přijďte (min. po 21 dnech). Pokud se chcete nechat očkovat, ale nevíte si rady s registrací a přihlášením, přijďte. Jsme připraveni s vámi tyto situace řešit.

Upozorňujeme, že nemáme možnost očkovat samoplátce. Ti mohou podstoupit vakcinaci například v Liberci. Tento výkon provádíme pouze u osob, jejichž očkování je hrazeno z veřejného zdravotního pojištění.

Aktualizováno k 8. 9. 2021

© 2021 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu