Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Důležité informace k OČC

Při příležitosti prvního týdne provozu nového očkovacího centra k nám dnes na prohlídku zavítala také starostka města Jitka Volfová. A musíme říci, že ohlasy vedení města zejména k nově zrekonstruovaným prostorám byly velmi pozitivní, za což jsme moc rádi:-)

Zároveň bychom rádi upozornili občany přihlášené na očkování, aby v následujících dnech, kdy se dají očekávat vyšší teploty, dodržovali pitný režim a nosili pokrývky hlavy, aby se jim před OČC neudělalo zle.

Vzhledem k provozní době očkovacího centra jsme se také rozhodli prodloužit otevírací dobu NEMO Bistra v pracovních dnech do 17:00 hodin.

Důrazně apelujeme na očkované, aby na očkování nepřicházeli s hodinovými předstihy. Nikdo nepůjde na řadu dříve než má - všichni lidé jsou vyvoláváni jmenovitě a postupně v čase, na který jsou přihlášeni. Ideální čas příchodu je 15 minut před plánovaným výkonem!

Děkujeme za pochopení.

© 2021 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu