Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Gratulace maminkám novoročních dětí

V pondělí 2. ledna 2023 jsme byli v českolipské porodnici svědky významné události. Blahopřálo se prvnímu chlapečkovi narozenému v Libereckém kraji (Teodor, Nový Bor), prvnímu miminku narozenému v českolipské porodnici (Johanka, Varnsdorf) a prvnímu miminku, které je oficiálním občánkem našeho krásného města (Maruška, Česká Lípa). Všechna miminka se narodila na Nový rok - v neděli 1. 1. 2023.

Gratulací se již tradičně zhostili hejtman Libereckého kraje Martin Půta, starostka České Lípy Jitka Volfová, předseda představenstva Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s. Pavel Marek, vrchní sestra porodnice Lada Šubrtová a zástupce firmy Drylock z Hrádku nad Nisou.

Maminkám se dostalo nejen krásných kytic. Teodorově mamince hejtman věnoval pamětní zlatý dukát, šek na 5.000 Kč a kosmetický balíček pro miminko. A radost Teově mamince jistě udělal i dar společnosti Drylock Technologies s. r. o. - symbolických 2023 plen. Maminka malé Marušky také obdržela šek na 5.000 Kč, tentokrát z rukou paní starostky. Ten lze využít na nákup dětských potřeb v prodejně Pupík. A maminka své prvorozené Johanky si pro změnu od nemocnice převzala balíček s plenkami a dětskou kosmetikou.

© 2023 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu