Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Květina pro pacienty odd. LDN

Včera proběhla akce s názvem „Květina pro LDN“. V rámci projektu bylo osloveno několik květinářství s prosbou, zda by nám mohla darovat nějaké květiny pro pacienty dlouhodobě hospitalizované na našem oddělení LDN.

Tímto bychom tedy chtěli poděkovat všem, kteří se do projektu zapojili. Konkrétně květinářství Květiny Nikola Pokorná z Jablonného v Podještědí, které nám za tímto účelem poskytlo mix nádherných květin včetně gerber a růží, Květinářství Marcela v Doksech, které věnovalo 140 ks karafiátů a květinářství Květiny Bellis z České Lípy, jemuž bych při této příležitosti chtěla poděkovat nejen za podporu při této akci, ale i dlouhodobou a velmi dobrou spolupráci s naší nemocnicí.

Kytičky vnesly do pokojů barvy, vůni přírody a hlavně – potěšily více než 100 našich pacientů. Takže svůj účel splnily na 100 %:-)

Zároveň bychom chtěli poděkovat úžasným sestrám a ošetřovatelkám, které byly při roznosu květin pacientům ochotně při ruce.

© 2021 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu