Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Máme svou finalistku v Nej Sestřičce

Jen malý krok pro člověka, ale obrovský skok pro nemocnici. A komu že za něj vděčíme? Naší úžasné Jiřině Škrletové, vrchní sestře odd. ARO a DIOP. Smekáme před tím, co dokázala. A tím nemyslíme jen v oblasti poskytování zdravotní péče, kterou pacientům zprostředkovává už bezmála 20 let. Ale v tuto chvíli nám jde především o to představit vám ji jako jednu z 12 finalistek 13. ročníku soutěže Nej Sestřička 2021, kterou pořádá Česká asociace sester a Batist Medical a jejíž slavnostní vyhlášení proběhne začátkem září v pražském Obecním domě.

Dostat se do této pozice ovšem nebylo nijak jednoduché. Konkurence byla veliká a všemu předcházelo podrobné hodnocení pracovního nasazení a přínos sestry pro zdravotnické zařízení. Po tom všem následovalo natáčení medailonku, v němž všechny finalistky představily sebe – své zkušenosti, zájmy i motivaci k výkonu práce zdravotní sestry – a své pracovní prostředí (to ale nebylo pro paní Škrletovou zase tak náročné, neboť jsme všichni měli pocit, že se před kamerou narodila). Díky tomuto krátkému videu si bude veřejnost moci vybrat a odhlasovat svou favoritku. A protože před finálem bývá obvykle ještě semifinále, hádáte správně, že tím paní Škrletová nemá odpracováno:-) Zanedlouho ji totiž čeká semifinálové soustředění, kde budou sestřičky nejen rozdávat rozhovory reportérům a úsměvy fotografům, ale hlavně se budou bavit.

Paní Škrletová, pro nás jste vítězkou už teď. Děkujeme za vše, co pro naší nemocnici děláte.

© 2021 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu