Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

MediCamp 2024

Chceme vás srdečně pozvat na první ročník MediCampu 2024!

• MediCamp je určen pro studenty lékařských fakult.

• V termínu od 25. do 28. července 2024.

• Ubytování i strava jsou zajištěny přímo v nemocnici.

• Pokud máte zájem napište na email: anna.kasparova@nemcl.cz a čekejte na potvrzení rezervace.

• Do emailu prosím zahrňte: jméno a příjmení, telefonní číslo, studijní obor, ročník studia

Co vás čeká?

Prohlídka nemocničních oddělení

• Lékařský ředitel společně s primáři oddělení vás provedou zákulisím naší nemocnice.

• Vy sami si vyberete, jaké oddělení (jedno nebo více) Vás nejvíce zajímají a individuálně se na vybraná oddělení s primáři přesunete.

• Uvidíte, jak funguje provoz oddělení, jak oddělení vypadá a zeptáte se na vše, co vás zajímá.

Pestrý volnočasový program

• Kromě nemocnice vás čeká i bohatý program plný nezapomenutelných zážitků.

• Od wakeboardingu na novém koupališti přes jízdu na koloběžkách okolo Panské skály, procházku okolo Máchova jezera nebo večeře v pivovaru Cvikov.

• Přesný program vám pošleme po rezervaci na váš email.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost poznat svět medicíny zblízka, a zároveň si užít skvělou zábavu v malebném Českolipsku!

Bližší informace budeme průběžně doplňovat, popřípadě odpovídat individuálně prostřednictvím emailu.

Těšíme se na setkání!

© 2024 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu