Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Novinka porodnice

Od 01. 11. 2022 nabízí porodnice maminkám novou nadstandardní službu - individuální konzultaci s vybranou porodní asistentkou. Cena služby činí 1 000 Kč vč. DPH. Medailonky našich porodních asistentek naleznete v dokumentu ke stažení zde: https://www.nemcl.cz/oddeleni-a-ambulance/nadstandardni-sluzby.

Vrchní sestře Gynekologicko-porodnického oddělení Ladě Šubrtové jsme dali prostor, aby vám sama nový benefit představila: „Jedná se o setkání s vámi vybranou porodní asistentkou v rozsahu 120 minut, jehož součástí je i prohlídka porodního sálu. Proberete vše potřebné kolem porodu, povíte si co vám leží na srdci, máte možnost probrat případná porodní přání. Možno absolvovat samozřejmě i s doprovodem. Je to vlastně předporodní kurz šitý na míru přesně vašim potřebám. Porodní asistentky, které se věnují této individuální službě, to mají poznamenáno v medailonku na stránkách naší porodnice. Stačí si vybrat konkrétní porodní asistentku, kontaktovat ji na uvedeném emailu, popřípadě formou SMS na uvedeném telefonním čísle a zanechat na sebe kontakt. Porodní asistentka se vám ozve a termín si domluvíte již spolu.“

© 2023 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu