Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Novinky ze „zdrávky“

Všechny letošní maturantky oboru Praktická sestra ze SZŠ a VOŠ Liberec, odloučené pracoviště Česká Lípa, úspěšně složily praktickou část maturity, která probíhala v naší nemocnici.

Do prvního ročníku oboru Praktická sestra na SZŠ a SOŠ Česká Lípa bylo pro školní rok 2022/2023 přijato 30 uchazečů z celkem 52 přihlášených. Do studia učebního oboru ošetřovatel pak bylo přijato všech 27 přihlášených žáků.

Všem těmto moc gratulujeme a vzkazujeme: Učinili jste ve svém životě významný krok. Krok dobrým směrem, neboť se zdravotnickým vzděláním budete mít dveře otevřené vždy a všude. Jsme rádi, že jste si vybrali pro své studium právě Českou Lípu, a už nyní se těšíme na dobu, kdy se staneme vašimi průvodci školní praxí.

© 2022 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu