Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Očkování neregistrovaných osob

Principem očkování bez předchozí registrace je usnadnit zájemcům administrativu s tím spojenou a zamezit negativní diskriminaci osob.

Důležitým upozorněním pro neregistrované zájemce je však to, že osoby registrované a přihlášené budou mít vždy přednost. Je proto možné, že neregistrované osoby budou muset na místě při čekání na očkování setrvat delší dobu. Pití a oblíbenou knihu tedy s sebou:-)

Pokud jste na první dávku již přihlášeni, preferujeme (nicméně nenařizujeme) příchod v daný termín. Administrace proběhne rychleji a vy máte zaručeno, že nebudete muset čekat. Druhý termín vakcinace vám bude automaticky vypočítán a přidělen již při první návštěvě našeho očkovacího centra.

Očkovat se mohou nechat všechny osoby od 12 let věku (vzhledem k nepřetržité dostupnosti pediatra v nemocnici).

S sebou na očkování si, prosím, nezapomeňte vzít platné doklady, a to:

• Dospělí – občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny,

• Děti – kartičku zdravotní pojišťovny, občanský průkaz zákonného zástupce, příp. očkovací průkaz, budete-li si přát zapsat záznam o vakcinaci,

• Dotazník před očkováním je možné vyplnit z pohodlí domova (ke stažení na webu nemocnice) nebo na místě,

• Všem doporučujeme obléci svršek s krátkým rukávem pro snadnější aplikaci vakcíny.

© 2021 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu