Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Odběrové místo COVID-19

Od pondělí 14. září 2020 bude v českolipské nemocnici v provozu odběrové místo pro vyšetřování na onemocnění COVID-19 metodou PCR. Objednávání na testování bude možné pro pacienty na vyžádání lékaře, KHS i pro samoplátce.

Cena testu je pro samoplátce stanovena na 2 256 Kč (cena se skládá z ceny za odběr a vyšetření 1 756 Kč a z ceny za administrativní zpracování 500 Kč).

Testovací místo v zadní části budovy polikliniky bude přístupno pouze z venkovní lávky (přístup po lávce podél budovy polikliniky z ulice Purkyňova), pacienty prosíme o sledování naváděcího značení. Pro vozíčkáře je připraven zvonek, po zazvonění přijde k odběru personál k pacientovi.

Samotné objednání pacientů bude možné pouze přes webovou aplikaci, aplikace bude umístěna na webových stránkách nemocnice. Pro případnou změnu termínu lze využít telefonní číslo 739 500 430 v pracovních dnech v čase 12:00-13:30 hod.

© 2020 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu